Duszpasterze - obecnie pracujący

  • kefas@diecezja.gda.pl

    Ks. Prałat Piotr Tworek

    Proboszcz - od 27 czerwca 1996 r.

    Ksiądz Proboszcz opiekuje się w naszej parafii wspólnotami:
    Żywy Różaniec
    Wspólnota Ochotników Cierpienia
    Parafialny Zespół Caritas
    Scholą Parafialną - młodzieżową
    Odnową w Duchu Świętym
    Scholką Dziecięcą Pastuszki Fatimskie
    Nadzwyczajnymi Szafarzami Eucharystii

    Data ur.: 25 sierpnia 1962 r.

    Data święceń: 16 maja 1987 r.

    Imieniny: 29 czerwca

    Parafia rodzinna: NMP Królowej Różańca Świętego, Gdańsk-Przymorze

    Inne funkcje


    06. 2009 r.
    Dyrektor Ekonomiczny Archidiecezji Gdańskiej
    03.2013 r.
    Członek Komisji Wizytacyjnej
    04.2019 r.
    Członek Rady Funduszu na Rzecz Budowy Kościołów w AG

    Poprzednie placówki


    1987
    wikariusz parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Pruszczu Gdańskim
    1987-1993
    wikariusz parafii Błogosławionego Biskupa Michała Kozala w Pruszczu Gdańskim
    1993-1996
    wikariusz parafii Św. Bernarda w Sopocie

  • lukaszchamiercieminski@gmail.com

    Ks. Łukasz Chamier Cieminski

    Wikariusz - od 1 lipca 2019 r.

    Ksiądz Łukasz jest odpowiedzialny za:
    Przygotowanie młodzieży do sakramentu bierzmowania
    KSM Semper Fidelis
    Klub Seniora
    Zespół młodzieżowy
    Przygotowanie dorosłych do sakramentu bierzmowania
    Przygotowanie do sakramentu małżeństwa
    Biuletyn parafialny "Ave Maryja"
    Wspólnotę Neokatechumenatu
    Parafialną oazę młodzieży
    Duszpasterstwo młodzieży
    II Krąg Domowego Kościoła
    Wspólnotę Marana Tha
    Lectio divina
    I sobotę miesiąca
    Parafialną stronę internetową

    Data ur.: 11 października 1994 r.

    Data święceń: 18 maja 2019 r.

    Imieniny: 18 października

    Parafia rodzinna: Miłosierdzia Bożego, Gdańsk-Migowo


  • Ks. Ireneusz Koziorzębski

    Wikariusz - od 1 lipca 2020 r.

    Ksiądz Ireneusz jest odpowiedzialny za:
    Przygotowanie dzieci do sakramentu I Komunii świętej
    Liturgiczną Służbę Ołtarza
    I czwartek miesiąca
    I Krąg Domowego Kościoła


  • tarczynskim@gmail.com

    Ks. Mateusz Tarczyński

    Rezydent - od 1 lipca 2016 r.

    Studia doktoranckie na Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie od 01.07.2016 r.

    Data ur.: 9 czerwca 1990 r.

    Data święceń: 23 maja 2015 r.

    Imieniny: 21 września

    Parafia rodzinna: Przemienienia Pańskiego, Gdynia-Cisowa


  • Diakon Arkadiusz Kosznik

    Praktykant - od 29 sierpnia 2020 r.

    Diakon Arkadiusz jest odpowiedzialny za:
    Katechezę przed chrztem
    Wspólnotę Dzieci Maryi
    Koła Koronkowe


Duszpasterze - pracujący w latach ubiegłych

  • Ks. Andrzej Lojtek

    Wikariusz od 1 lipca 2016 r.  do 30 czerwca 2020 r.

    Data ur.: 12 maja 1991 r.

    Data święceń: 21 maja 2016 r.

    Imieniny: 30 listopada

    Parafia rodzinna: Niepokalanego Serca Maryi, Gdynia


  • Ks. Kanonik Adam Kołkiewicz

    Pomoc duszpasterska od 1 lipca 2013 r.  do 30 czerwca 2020 r.

    Data ur.: 8 września 1977 r.

    Data święceń: 13 czerwca 2009 r.

    Imieniny: 24 grudnia

    Parafia rodzinna: św. Kazimierza, Gdańsk-Zaspa


  • Ks. Wojciech Kuliński

    Wikariusz od 1 lipca 2016 r.  do 1 lipca 2019 r.

    Data ur.: 19 lipca 1984 r.

    Data święceń: 18 czerwca 2011 r.

    Imieniny: 23 kwietnia

    Parafia rodzinna: Św. Trójcy, Gdynia-Dąbrowa


  • + Ks. Daniel Dąbrowski

    pomoc duszpasterka od 17 marca 2016 r.  do 1 lipca 2016 r.

    Ks. Daniel zmarł 19.09.2017 r.

    Data ur.: 1 maja 1968 r.

    Data święceń: 27 maja 1995 r.


  • Ks. Krzysztof Hapka

    Wikariusz od 21 listopada 2013 r.  do 8 grudnia 2015 r.

    Data ur.: 17 września 1972 r.

    Data święceń: 21 czerwca 1997 r.

    Imieniny: 25 lipca


  • Ks. dr Czesław Sołtys

    Wikariusz od 1 lipca 2014 r.  do 1 lipca 2015 r.


  • Ks. Artur Miroński

    Wikariusz od 1 lipca 2012 r.  do 30 czerwca 2014 r.


  • Ks. Tomasz Koszałka

    Wikariusz od 1 lipca 2009 r.  do 21 listopada 2013 r.


  • Ks. Krystian Kowalewski

    Wikariusz od 1 lipca 2011 r.  do 30 czerwca 2013 r.


  • Ks. Jarosław Kubiak

    Wikariusz od 1 lipca 2010 r.  do 30 czerwca 2011 r.


  • Ks. Janusz Herman

    Wikariusz od 1 sierpnia 2006 r.  do 30 czerwca 2011 r.


  • Ks. Tomasz Kosewski

    Wikariusz od 1 lipca 2009 r.  do 30 czerwca 2010 r.


  • Ks. Radosław Belling

    Wikariusz od 1 sierpnia 2005 r.  do 30 czerwca 2009 r.


  • Ks. Rafał Starkowicz

    Wikariusz od 1 lipca 1996 r.  do 30 czerwca 2006 r.


  • Ks. Jarosław Hinc

    Wikariusz od 1 lipca 1996 r.  do 30 czerwca 2005 r.


  • Ks. dr Krzysztof Drews

    Pomoc duszpasterska od 1 lipca 2011 r.  do 10 grudnia 2011 r.


  • Ks. dr Filip Krauze

    Pomoc duszpasterska od 10 stycznia 2007 r.  do 1 stycznia 2009 r.


  • Ks. dr Tomasz Biedrzycki

    Pomoc duszpasterska od 1 września 2003 r.  do 1 grudnia 2005 r.


  • Ks. dr Andrzej Dańczak

    Pomoc duszpasterska od 1 września 2002 r.  do 1 lutego 2003 r.


  • Ks. prof UG dr hab. Wojciech Bęben

    Pomoc duszpasterska od 1 lipca 2010 r.  do 1 kwietnia 2015 r.


Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
202 0.12929701805115