Z okazji 30. rocznicy powstania naszej parafii, w sobotę 27 czerwca, w godzinach od 12:00 do 15:00, w ogrodach plebanijnych odbędzie się festyn parafialny.
W programie: muzyka na żywo, atrakcje dla dzieci, robótki ręczne, loteria fantowa, wozy strażackie i kącik gastronomiczny. Szczegóły na plakacie (należy kliknąć w grafikę).
Dziękczynna Msza św. sprawowana będzie w niedzielę 28 czerwca o 12:30 pod przewodnictwem abp. Tadeusza Wojdy SAC, metropolity gdańskiego.
Serdecznie zapraszamy!